Ogólnopolskie Forum Innowacyjnych Nauczycieli i Szkół

W miniony weekend dyrekcja naszej szkoły: Bernadeta Kudas i Artur Rudnicki oraz zakwalifikowany do udziału w konkursie Tomasz Magnowski uczestniczyli w Ogólnopolskim Forum Innowacyjnych Nauczycieli i Szkół, organizowanym przez firmę Microsoft w ramach światowego programu Partners in Learning. Podczas trzech dni nauczyciele i szkoły z całej Polski zaprezentowały 50 najlepszych projektów wykorzystujących nowe technologie w nauczaniu. W trakcie Forum dyrektor A. Rudnicki prezentował Zespół Szkół Technicznych jako laureata tytułu Mentor School, jednej z dwóch w Polsce. Przekazywał również swoje doświadczenia z bycia jurorem w konkursie innowacyjnych nauczycieli i szkół w Europie. Sukcesem zakończył się również start w konkursie na Innowacyjnego Nauczyciela, Tomasza Magnowskiego. Projekt „Wystawa Interaktywna MÓZG” zakwalifikował się do finału, który zostanie rozstrzygnięty 15 października na zamku Królewskim w Warszawie.