Szkolne koło LOP

W Zespole Szkół Technicznych działa Szkolne Koło Ligi Ochrony Przyrody, które liczy 26 członków. Opiekunem SK LOP jest mgr inż. Agnieszka Szeliga.
W ramach działalności koła młodzież uczestniczy w konkursach organizowanych przez Zarząd LOP w Radomiu.
W konkursie „Drzewo blisko mnie” w ramach programu edukacyjno-przyrodniczego „Niezapominajka” edycja I pod hasłem „Drzewo zielony przyjaciel człowieka :’’ w roku szkolnym 2012/2013 w IV kategorii wiekowej uzyskaliśmy następujące wyniki:
I miejsce: Szymon Wólczyński kl. III b
oraz wyróżnienia:
Grzegorz Gumola kl. III s
Michał Jankowski kl. II s
W konkursie „Segregacja odpadów w mojej miejscowości” w ramach programu edukacyjno-wychowawczego „Nasza Ziemia” dla uśmiechu dzieci-nie dla sterty śmieci w roku szkolnym 2012/2013 uzyskaliśmy:
I miejsce-Grzegorz Gumola- kl. III s
II miejsce-Szymon Wółczyński- kl. IIIb