Wizyta uczniów ZST na targach w Hanowerze

W dniach od 12 do 14 kwietnia 2015 r.  sześciu uczniów z klasy 3M pod opieką p.Fabiana Stankowskiego  oraz studenci Wydziału Mechanicznego UTH
z Radomia pod opieką Dziekana dr. inż. Zbigniewa Siemiątkowskiego uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Technologii, Innowacji
i Automatyki w przemyśle w Hanowerze w Niemczech. Wyjazd był sponsorowany i organizowany przez firmy: Fabryka Broni ŁUCZNIK – Radom
sp. z o.o., GGG sp. z o.o., RADMOT sp. z o.o. sp. k., Precision Machine Parts Poland sp. z o.o., ROHRBOGEN sp. z o.o., LEMICH – Michał Romanowicz i Gminę Miasta Radomia.

W dniu 13 kwietnia uczestnicy wyjazdu wzięli udział w imprezie targowo – wystawienniczej w ramach niemieckiego programu studenckiego Tectoyou,  dzięki któremu odwiedzili stoiska, na których były prezentowane najnowsze trendy w dziedzinie obróbki metali oraz automatyzacji produkcji.

Dodatkową atrakcją był wyjazd 14 kwietnia do Wolfsburga, w czasie którego uczniowie zwiedzali Phaneo – Muzeum Techniki oraz „Autostadt” – Fabryki Volkswagena.

Uczestnicy wyjazdu poszerzyli nie tylko swoją wiedzę techniczną i naukową, ale również turystyczno – krajoznawczą.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjeć