I Mistrzostwa Radomia w Fifa 15 – informacje dla szkół

FIFA15 to bardzo popularna wśród młodzieży gra. W ZST w Radomiu odbędą się pierwsze mistrzostwa szkół gimnazjalnych i ponad gimnazjalnych.   Inicjatorem i pomysłodawcą konkursu jest Zespół Szkół Technicznych w Radomiu . Udział w konkursie może wziąć jeden uczeń ,gimnazjum , szkoły ponadgimnazjalnej z Radomia i okolic, przyjmując na czas konkursu miano reprezentanta szkoły.
Eliminacje: organizowane przez gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne na terenie swojej placówki muszą zakończyć się do dnia 21 maja 2015 roku.
Rozgrywka finałowa: organizowana przez ZST na terenie szkoły pod adresem 26-600 Radom, ul. Limanowskiego 26/30, odbędzie dnia 23 maja 2015 roku.

Poniżej regulamin rozgrywek oraz formularz rejestracji:

– regulamin szkoły ponadgimnazjalne

– regulamin gimnazjum

– formularz rejestracji

Wypełniony formularz należy odesłać na adres lukasz.gierek@zst.radom.pl