Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

13 października 2015 r. odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
W tym wyjątkowym dniu nie mogło zabraknąć serdecznych życzeń i odpowiedniego programu artystycznego dla naszych sympatycznych nauczycieli oraz wszystkich pracowników obsługi i administracji.
Dyrektor szkoły p. Bernadeta Kudas przyznała nagrody wyróżniającym się nauczycielom. W ten sposób podziękowała za ciężką pracę i życzyła satysfakcji z wykonywanej pracy.
Młodzież przeprowadziła wśród uczniów ankietę na najsympatyczniejszą nauczycielkę i nauczyciela, którym wręczono nagrody. Oto wyniki:
I miejsce p. Anna Wieczorek oraz p. Fabian Stankowski
II miejsce p. Małgorzata Krajewska i p. Łukasz Piotrowski
III miejsce p Dorota Sadłowska i p. Dariusz Banach.
Akademię prowadzili Natalia Wieczorek i Paweł Tomczyk z kl. 3T, a program przygotowali: Bartłomiej Romanowski, Krystian Krupa, Kamil Matysek, Mateusz Mazur, Piotr Machnio, Patryk Szymaniak, Mateusz Chrost i Dawid Wójcik z kl. 3T, Kacper Kacprzak i Jakub Majchrzak z kl. 2R oraz Ania Grotkowska z 2A, Mikołaj Przepiórka, Mikołaj Faliszewski i Adrian Płusa z kl. 4B oraz Igor Zawisza z kl. 1N pod kierunkiem p. Luizy Miter.