Finał zbiórki makulatury

Przez cały listopad w naszej szkole trwała zbiórka makulatury. Finał akcji nastąpił w środę 9 grudnia 2015 r. Najwięcej makulatury zebrała klasa 2R, której wychowawcą jest pani profesor Anna Wieczorek, i to właśnie na jej ręce złożono gratulacje i odebrała ona Certyfikat dla najbardziej 'Zielonej i Dbającej o Środowisko Młodzieży’. Wszyscy uczniowie klasy 2R w nagrodę dostali też Bony na Jednorazowe Niepytanie. GRATULUJEMY! Za czynny udział w akcji dziękujemy również panu profesorowi Ireneuszowi Skórze, który w znaczny sposób zasilił zbiórkę.

W całej szkole udało nam się zebrać 885 kg, czyli 191 zł!!! Pieniążki zasiliły konto Samorządu Uczniowskiego. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli aktywny udział w akcji!!!