II Mistrzostwa Zespołu Szkół Technicznych w grę FIFA na konsolach XBOX.

Drodzy uczniowie, zapraszamy do wzięcia udziału w II Mistrzostwach Zespołu Szkół Technicznych w grę FIFA na konsolach XBOX.

Turniej odbędzie się w dniu 1 czerwca, od godziny 9.00. Rejestracja elektroniczna tylko za pomocą Yammera, w grupie, II MISTRZOSTWA FIFA.

Rejestracja kończy się dnia 30.05.2016 o godzinie 12.00. Ilość graczy ograniczona.

UWAGA – obowiązuje strój sportowy – najlepiej związany z piłką nożną, oraz aktualna legitymacja szkolna.
Turniej odbędzie się na małej sali gimnastycznej. Więcej informacji na Yammerze.

PS. jak dostać się do Yammera – powie wam każdy nauczyciel przedmiotów informatycznych w naszej szkole.