Loteria mikołajkowa

Z okazji nadchodzących Mikołajek (6 grudnia, wtorek) ogłaszamy LOTERIĘ MIKOŁAJKOWĄ, w której mogą wziąć udział wszyscy uczniowie ZST. Wygrana jest tylko jedna i jest to nagroda o wysokiej wartości !!!! Wystarczy, że kupicie los lub losy (ilość nieograniczona) na jednym ze Stoisk Mikołajkowych (cena: 50gr), rozstawionych w szkole w piątek, poniedziałek i wtorek. Podpiszecie je i wrzucicie do urny losującej. Losowanie na świetlicy w Mikołajki (wtorek). Więcej informacji dowiecie się przy Stoiskach Mikołajkowych.

ZACHĘCAMY DO ZABAWY!!!!!

Ponadto, we wtorek po szkole będzie chodził św. Mikołaj i wręczał drobne upominki osobom, które swoim ubiorem lub przebraniem się pokażą, że czują atmosferę Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia. Tu nie wystarczy tylko czapka Mikołaja!

WESOŁYCH MIKOŁAJEK!!!!!