Laboratorium analiz medycznych MEDICA oficjalnym partnerem szkoły w akcji MOVEMBER

Mamy przyjemność poinformować, iż kilka dni temu Zespół Szkół Technicznych nawiązał oficjalną współpracę z firmą Laboratorium Analiz Medycznych Medica  -w zakresie działań profilaktycznych w akcji #Movember.  Miło nam poinformować że tym samym Laboratorium Medica stało się oficjalnym partnerem naszej szkoły.

Medica to nowoczesne, prężnie rozwijające się medyczne laboratorium diagnostyczne , które działa na rynku radomskim od 1999 roku. Laboratorium stale poszerza panel wykonywanych badań i wprowadza nowoczesne metody. Atutem Laboratorium Analiz Medycznych Medica  jest wykwalifikowany i doświadczony personel , który zapewnia profesjonalną obsługę i wysoka jakość analiz.
W Medice pracują diagności laboratoryjni i technicy analityki medycznej z wieloletnim doświadczeniem w pracy.

Więcej szczegółów na www.medica.radom.pl