#MOVEMBERwZST

Drodzy, uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz sympatycy Zespołu Szkół Technicznych.
W 2014 roku nauczyciele IT zaszczepili ‪akcję #‎Movember w Zespole Szkół Technicznych, z przyjemnością mogliśmy zaobserwować, iż nie pozostała ona bez odzewu, ponieważ zaangażowali się w nią rodzice, nauczyciele i uczniowie.

Zespół Szkół Technicznych w tym roku także zapuszcza wąsy/zarost/brodę – pamiętajcie: Raka gołym okiem nie widać. Wąsy tak, szczególnie, że na nas patrzą setki młodych ludzi którym musimy przypomnieć o dbaniu o swoje zdrowie.
Od listopada wraz z laboratorium analiz medycznych Medica ruszyliśmy z akcją #movember – czyli zapuść wąsy dla jaj.

W skrócie:
Akcja #movember ma na celu propagowanie badań profilaktycznych u mężczyzn w celu wczesnego wykrycia raka lub sprawdzenia ogólnego stanu zdrowia. Akcja polega na tym iż w miesiącu listopadzie „hodujemy zarost”, 28 listopada zaś odbędzie się finał akcji w naszej szkole w którym pracownicy laboratorium analiz medycznych Medica przyjdą i wykonają badania dla zainteresowanych osób.

Serdecznie zachęcamy naszych nauczycieli, uczniów i ich rodziców a także sympatyków Zespołu Szkół Technicznych do wzięcia udziału w tej akcji.

Dzięki uprzejmości firmy  STAMIX z Radomia, przed budynkiem naszej szkoły pojawiła się specjalna reklama akcji #MOVEMBERwZST