Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. Księdza Kazimierza Szwarlika w Będzinie

Dnia 14 grudnia 2017 r. w Domu Kultury „Idalin” w Radomiu odbyły się rejonowe eliminacje do XXIV Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie. Naszą szkołę reprezentował szkolny zespół wokalno – instrumentalny „INFOTRONIK” w składzie: Daniel Karczewski – uczeń klasy 2W, Daniel Majchrzak i Sebastian Płusa – uczniowie klasy 2A pod opieką Pani Wioletty Wojciechowskiej – Jaraszek. Uczniowie zaprezentowali utwory:” Cicha noc”, „Nie było miejsca” i „Jest taki dzień”. Za występ Zespół otrzymał gromkie brawa oraz pamiątkowy dyplom, który został przekazany na ręce Pani Dyrektor Bernadety Kudas.

Zespołowi dziękujemy za zaangażowanie i życzymy dalszych sukcesów.