Mityng Gwiazd

Mityng Gwiazd to największe wydarzenie lekkoatletyczne w naszym regionie i jedno z największych jakie odbywają w Polsce. Wśród startujących gwiazd polskiej lekkiej atletyki znaleźli się uczniowie naszej szkoły. Martyna Kotwiła i Joasia Hajdrowska, które już w pierwszych startach w sezonie uzyskały minima na tegoroczne Mistrzostwa Świata. To doskonała okazja na rywalizację z najlepszymi w Polsce. Uzupełnieniem reprezentacji Szkoły Mistrzostwa Sportowego, byli Bartosz Korcz, Krzysztof Turski, Olgierd Michniewski, Jarosław Kucharski, Dawid Krzemiński, Robert Mnich i Natalia Wosztyl. Wszyscy nasi uczniowie to reprezentanci Polski i medaliści Mistrzostw Polski.

Zawody odbyły się 27 maja 2018 na stadionie MOSiR przy ulicy Narutowicza 9. Transmisję można było zobaczyć w TVP Sport.