Grono Pedagogiczne

Dyrekcja:

1. Bernadeta Kudas – dyrektor

2. Joanna Krakowiak – wicedyrektor

3. Jolanta Płatos – wicedyrektor

4. Artur Rudnicki – wicedyrektor

5. Józef Różański – kierownik kształcenia praktycznego

 

Nauczyciele:

Nauczyciele j. polskiego:

  1. Ilona Chodowicz
  2. Anna Iwaniec
  3. Luiza Miter
  4. Agnieszka Owczarek
  5. Agnieszka Socha
  6. Zofia Witerska

 

Nauczyciele j. angielskiego:

  1. Bożena Czapla
  2. Monika Kotlińska
  3. Małgorzata Krajewska
  4. Beata Markiewicz
  5. Elwira Mortka
  6. Anna Michalczyk
  7. Katarzyna Page
  8. Katarzyna Polak
  9. Dorota Sadłowska

 

Nauczyciele j. niemieckiego:

  1. Piotr Błoński
  2. Agnieszka Kaim
  3. Magdalena Kaleta
  4. Jolanta Kucharska
  5. Magdalena Zięba

 

Nauczyciele j. rosyjskiego:

  1. Łukasz Piotrowski
  2. Zofia Witerska

 

Nauczyciele historii i wiedzy o społeczeństwie:

  1. Elżbieta Harwacka
  2. Renata Jastalska
  3. Sylwia Owczarek
  4. Katarzyna Rutkowska – Miękus
  5. Paweł Wolski

 

Nauczyciele wiedzy o kulturze:

  1. Ilona Chodowicz
  2. Agnieszka Owczarek
  3. Sylwia Owczarek

 

Nauczyciele edukacji dla bezpieczeństwa:

  1. Katarzyna Rutkowska – Miękus
  2. Małgorzata Soból
  3. Agnieszka Szeliga

 

Nauczyciele przedsiębiorczości:

  1. Marzena Buczma
  2. Dorota Mosionek
  3. Renata Suwała

 

Nauczyciel geografii:

  1. Renta Suwała

 

Nauczyciel biologii:

  1. Agnieszka Szeliga

 

Nauczyciel chemii:

  1. Ewa Wnukowska
  2. Jadwiga Pawelec

 

Nauczyciele fizyki:

  1. Ryszarda Cepińska
  2. Artur Kaleta
  3. Iwona Łyżwa
  4. Jadwiga Pawelec
  5. Jolanta Płatos
  6. Leszek Wieczorek

 

Nauczyciele matematyki:

  1. Katarzyna Banach
  2. Joanna Krakowiak
  3. Lidia Krześniak
  4. Magdalena Maj
  5. Maria Makowska
  6. Agata Musiał
  7. Małgorzata Nowak – Kępczyk
  8. Julita Piętocha
  9. Urszula Siczek
  10. Paulina Wybacz
  11. Renata Żerańska

 

Nauczyciele wychowania fizycznego:

  1. Beata Bąk
  2. Aneta Błasińska
  3. Artur Błasiński
  4. Bożena Jadczak
  5. Paweł Jankowski
  6. Marcin Maziarski
  7. Maciej Miter
  8. Radosław Nowakowski
  9. Aneta Patynowska
  10. Albert Siekiera
  11. Małgorzata Soból
  12. Sławomir Sorsa
  13. Włodzimierz Trzeciak
  14. Marcin Waśniewski

 

Nauczyciele informatyki i przedmiotów informatycznych:

  1. Dariusz Banach
  2. Michał Czarnecki
  3. Marcin Czerwonka
  4. Łukasz Gierek
  5. Katarzyna Grabowska
  6. Barbara Głuch
  7. Magdalena Maj
  8. Agata Musiał
  9. Dorota Mosionek
  10. Zenon Nowocień
  11. Jarosław Orczykowski
  12. Rafał Pietrzyk
  13. Urszula Siczek
  14. Marek Skrok
  15. Agnieszka Szeliga
  16. Maciej Świtas
  17. Mariusz Utkowski
  18. Artur Rudnicki
  19. Paweł Wolski
  20. Michał Wołczyński
  21. Edyta Zielińska

 

Nauczyciele przedmiotów elektrycznych i energetycznych:

  1. Jerzy Banach
  2. Agata Bandrowska – Kaim
  3. Jerzy Bieniek
  4. Józef Butkowski
  5. Renata Hały
  6. Jacek Kozyra
  7. Edyta Kozłowska – Wolska
  8. Tomasz Magnowski
  9. Marek Miałkowski
  10. Paweł Nazaruk
  11. Jan Nitek
  12. Rafał Nowak
  13. Ireneusz Skóra
  14. Tomasz Pakosz
  15. Józef Różański
  16. Anna Wesołowska
  17. Marek Wiśniewski

 

Nauczyciele przedmiotów mechanicznych:

  1. Bernadeta Kudas
  2. Piotr Nowak
  3. Małgorzata Michalczyk
  4. Grażyna Pałczyńska
  5. Krzysztof Rajkowski
  6. Agnieszka Różycka
  7. Fabian Stankowski

 

Nauczyciele przedmiotów mechatronicznych:

  1. Marian Bączkowski
  2. Jarosław Dąbrowski
  3. Artur Kaleta
  4. Tomasz Madej
  5. Włodzimierz Nabiałek
  6. Jan Kowalczyk
  7. Tomasz Pakosz

 

Nauczyciele religii:

  1. ks. Michał Podsiadły
  2. Małgorzata Pączek
  3. Aneta Sochaj
  4. Sabina Stankowska
  5. Wioletta Wojciechowska – Jaraszek

Nauczyciele bibliotekarze:

  1. Marzena Buczma
  2. Renata Jastalska
  3. Anna Szlachcińska

 

Psycholog szkolny:

  1. Monika Mazur

 

Pedagodzy szkolni:

  1. Anna Sałek – Kudas
  2. Wioletta Syta
  3. Lucyna Kowalik-Rola

 

Doradca zawodowy

  1. Tomasz Magnowski

 

 

Partnerzy szkoły