Drużynowe Mistrzostwa Polski U20

Program minutowy Drużynowych Mistrzostw Polski
4 września 2017
Okolicznościowa koszulka Drużynowych Mistrzostw Polski U20
8 września 2017

Drużynowe Mistrzostwa Polski U20

Za dwa tygodnie na stadionie lekkoatletycznym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Polski do 20 lat. Gospodarzem zawodów jest klub RLTL ZTE Radom, który będzie gościł 19 najlepszych drużyn z Polski. Wszystkie 20 drużyn uzyskały awans podczas rundy eliminacyjnej, która została rozegrana w trakcie majowych i czerwcowych zmagań na stadionach lekkoatletycznych. Radomianie zapowiadają walkę o miejsce na podium. Dodam, że w szeregach naszej reprezentacji mamy 5 uczestników tegorocznych Mistrzostw Europy oraz kilkunastu medalistów Mistrzostw Polski. Mamy nadzieję, że ten niezwykle udany rok dla naszych lekkoatletów, którzy zdobyli kilkanaście medali  Mistrzostw Polski zostanie zwieńczony kolejnym  medalem.

Zapraszamy wszystkich kibiców, aby gorąco dopingowali zmagania naszych młodych radomskich lekkoatletów.

Przypominam, że początek zawodów w w dniu 16 września o godzinie 14:30 na stadion MOSiR ul. Narutowicza 9 w Radomiu

Informacje organizacyjne pod linkiem: Komunikaty organizatora.

Komentarze są wyłączone.