Konkurs ,,Wiedzy o Energii”- Energia Słońca.

W dniu 13 października odbył się konkurs „Wiedzy o Energii” – Energia Słońca. W konkursie wzięli udział uczniowie klas drugich Technikum Energetycznego i Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej. Liderami konkursu zostali: Maciej Świniarski, Maksymilian Surmacz, Mateusz Woźniak. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy, życzymy kolejnych sukcesów. Zachęcamy wszystkich uczniów klas drugich Technikum Elektrycznego, Technikum Energetycznego i Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej do wzięcia udziału w kolejnych etapach konkursu „Wiedzy o Energii”. Organizatorzy: Anna Wesołowska, Paweł Nazaruk.

OZE