Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Za nami uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024. Dziękujemy naszym gościom reprezentującym Radomski Klaster Metalowy za odwiedziny i ciepłe słowa. Dziękujemy rodzicom za cały rok wsparcia. Dziękujemy wszystkim naszym sympatykom za wspólnie spędzone chwile.

Drodzy Uczniowie,

Z okazji zakończenia roku szkolnego, składamy Wam najserdeczniejsze gratulacje. Zdecydowana większość z Was wykazała się wytrwałością i determinacją, aby osiągnąć swoje cele. Niech ten czas odpoczynku wakacyjnego będzie dla Was okresem pełnym radości, relaksu i przygód, które na długo zostaną w pamięci. Życzymy Wam, aby wakacje były czasem niezapomnianych wrażeń, nowych przyjaźni oraz zdobywania nowych doświadczeń, które pomogą Wam rozwijać pasje i zainteresowania. Odpocznijcie, naładujcie baterie i wróćcie z nową energią na kolejny rok nauki.

Wesołych i bezpiecznych wakacji!