2N 2Wsp
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 7:10- 7:55 j.polski RW 41     M.2-Energ-1/4 BN 27B
M.3-OZE-4/4 ST 27
M.2-Energ-2/4 KJ 202
2 8:00- 8:45 j.polski RW 41 religia MP L-2 chemia SL 107 M.2-Energ-1/4 BN 27B
M.1-Ener+OZE-2/4 IM 101
M.2-OZE-3/4 Mq 013
M.3-OZE-4/4 ST 27
M.3-Energ-1/4 MW 1
M.2-Energ-2/4 KJ 202
M.1-Ener+OZE-3/4 16 205
M.2-OZE-4/4 Mq 27B
3 8:55- 9:40 wf-1/4 AP wf1
M.3-OZE-3/4 23
M.1-Ener+OZE-4/4 CI 013
r_fizyka RC L-8 przedsięb. DM 41 M.2-Energ-1/4 BN 27B
M.1-Ener+OZE-2/4 IM 101
M.2-OZE-3/4 Mq 013
M.3-OZE-4/4 ST 27
M.3-Energ-1/4 MW 1
M.2-Energ-2/4 KJ 202
M.1-Ener+OZE-3/4 16 205
M.2-OZE-4/4 Mq 27B
4 9:50-10:35 M.1-Ener+OZE-1/4 CS L-2
M.3-Energ-2/4 MW 1
M.3-OZE-3/4 23
M.1-Ener+OZE-4/4 CI 013
matematyka AJ L-104 j.polski RW L-4 M.2-Energ-1/4 BN 27B
M.1-Ener+OZE-2/4 IM 101
M.2-OZE-3/4 Mq 013
M.3-OZE-4/4 ST 27
M.3-Energ-1/4 MW 1
M.2-Energ-2/4 KJ 202
M.1-Ener+OZE-3/4 16 205
M.2-OZE-4/4 Mq 27B
5 10:55-11:40 M.1-Ener+OZE-1/4 CS L-2
M.3-Energ-2/4 MW 1
M.3-OZE-3/4 23
M.1-Ener+OZE-4/4 CI 013
matematyka AJ L-104 historia KX L-108 M.2-Energ-1/4 BN 27B
M.1-Ener+OZE-2/4 IM 101
M.2-OZE-3/4 Mq 013
M.3-OZE-4/4 ST 27
M.3-Energ-1/4 MW 1
M.2-Energ-2/4 KJ 202
M.1-Ener+OZE-3/4 16 205
M.2-OZE-4/4 Mq 27B
6 11:50-12:35 M.1-Ener+OZE-1/4 CS L-2
M.3-Energ-2/4 MW 1
M.3-OZE-3/4 23
M.1-Ener+OZE-4/4 CI 013
historia KX L-104 wf-1/4 AP wfB
j.angielski-3/4 WI L-116
religia MP 209 j.angielski-1/4 WI 204B
informatyka-3/4 Ky i105
7 12:45-13:30 M.1-Ener+OZE-1/4 CS L-2
M.3-Energ-2/4 MW 1
M.3-OZE-3/4 23
chemia SL L-106 j.niemiecki-1/4 Ka L-2
wf-3/4 OL wf 2 L
r_fizyka RC 107 godz.wych WI 101
8 13:40-14:25 informatyka-1/4 Ky Lin-102
wf-3/4 OL L-Ś
biologia L-1 j.angielski-1/4 WI L-4
j.niemiecki-3/4 AN L-8
j.niemiecki-1/4 Ka 203
wf-3/4 OL wf2
wf-1/4 AP wf2
j.angielski-3/4 WI 101
9 14:30-15:15 biologia L-1 j.niemiecki-3/4 AN L-3 r_matematyka AJ L-104    
Obowiązuje od: 19.09.2022
Drukuj plan
wygenerowano 19.09.2022
za pomocą programu Plan lekcji Optivum
firmy VULCAN
logo programu Plan lekcji Optivum