Gala Samorządów Uczniowskich 2023

13 czerwca 2023 r. reprezentanci naszego samorządu szkolnego wzięli udział w Gali Samorządów Uczniowskich podsumowującej aktywności realizowane w Roku Szkolnym 2022/2023, która odbyła się w Zespole Szkół Muzycznych.

Podczas tego wydarzenia uczniowie radomskich szkół mogli uczestniczyć w debacie poświęconej potrzebom i problemom uczniów. Istotnym punktem programu było przedstawienie Miejskiego Rzecznika Praw Ucznia. Główną częścią gali był jednak konkurs na Samorząd Roku, podczas którego członkowie Samorządów Uczniowskich z poszczególnych szkół prezentowali dokonania zrealizowane w bieżącym roku szkolnym. W tym roku Zespół Szkół Technicznych reprezentowali Dominik Ciałkowski z klasy 1B oraz Błażej Cieciora z klasy 2C. Wydarzeniu towarzyszyły również występy artystyczne.