Wyprawki dla uczniów naszej szkoły

14 października 2023 roku to dobry moment do wręczenia tzw. wyprawek dla uczniów klas pierwszych uczących się w zawodach Technik Mechanik oraz Operator obrabiarek skrawających. Grupa uczniów Zespołu Szkół Technicznych odebrała z rąk przedstawicieli Izby Przemysłowo Handlowej Ziemi Radomskiej (#IPHZR) w osobach pani Ilony Gajdy prezesa firmy Rohrbogen sp. z o.o. (Rohrbogen sp. z o.o.), pana Janusza Trojanowskiego prezesa firmy GGG sp. z o.o. ( GGG sp. z o.o. ) oraz pana Krzysztofa Piwowarczyka z firmy Radmot ( Radmot ) niespodzianki na dobre rozpoczęcie nauki w zawodzie. Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za wizytę i piękne życzenia.