Kolejne sobotnie zajęcia za nami.

W minioną sobotę odbyły się kolejne zajęcia dla uczniów szkół podstawowych. W trakcie naszych zajęć, uczniowie mieli okazję zapoznać się z podstawami WordPressa oraz jego wtyczek. W trakcie krótkiej, ale intensywnej lekcji, omówiliśmy jak WordPress umożliwia tworzenie i zarządzanie treścią na własnej stronie internetowej. Wyjaśniliśmy także, jak wtyczki rozszerzają funkcjonalność strony, przykładając szczególną uwagę do najpopularniejszych z nich, które mogą zwiększać jej atrakcyjność i użyteczność. To cenne doświadczenie dało uczniom przegląd, jak technologia może wspierać kreatywność i innowacyjność. Zajęcia poprowadził Pan Michał Wołczyński.